صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
Chairman Messageپیام رئیس کنگره

به نام خدا

 

بسیار خوشحال هستم که حتی در شرایط سخت و محدود کننده پاندمی کوید -19، به همت و پیگیری انجمن فیزیولوژی فارماکولوژی، بیست و پنجمین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی در دست برنامه ریزی و اجرا می­باشد.

درس­های مختلفی از دوران پاندمی کوید -19 می­توان گرفت که یکی از آنها داشتن توانمندی علمی و فناوری در مقابله با بیماریهای نوظهور می­باشد.

 رشته­ های فارماکولوژی و فیزیولوژی و شاخه های وابسته به آنها می­توانند در یافتن پاتوفیزیولوژی بیماری، پیشنهاد دارو و واکسن های موثر نقش تعیین کننده­ای داشته باشند.

دوران سخت حاضر به ما این درس را داده است که با همه مشکلات می­توان گروه های بزرگ علمی و بین المللی را ساماندهی و اجرا کرد. بعنوان رئیس کنگره از انجمن فیزیولوژی فارماکولوژی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونت محترم تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و همکاران محترمی که در شرایط سخت حاضر در میدان عمل، نگذاشتند چراغ فروزان این کنگره کم نور گردد، قدردانی می­کنم.

امیدوارم چنانکه پیش بینی می­شود شاهد حضور همکاران محترم دانشگاه و موسسات علمی پژوهشی و فناوری داخل کشور به همراه مدعوین بین المللی کنگره در این گردهمایی وزین باشیم.

 

سید مهدی رضایت

 


ورود اعضا
اخبار
گالری


پوستر
حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 1236
ماه جاری 31497
کل مراجعات 60667
دبیرخانه علمی: تهران، خیابان قدس، خیایان پورسینا، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده پزشکی، گروه فارماکولوژی
دبیر خانه اجرایی: مرکز نوآوران دانش (مهناد)
تلفن:88249775 یا 88271778 - 021 (10 خط)
09194821092 (واتس اپ و تماس)
رایانامه: Cong25@phypha.ir