صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
نجوه ارائه مقالات پوستر شفاهی

   

راهنمای نحوه ارائه پوستر شفاهی

ضمن تبریک به خاطر پذیرش خلاصه مقاله شما به عنوان پوستر شفاهی در چهارمین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران، به استحضار می رساند که همایش از تاریخ بیست هشتم تا سی ام مهرماه ۱۴۰۰، بصورت کاملا مجازی برگزار می شود. در این راستا از سرکارعالی/جنابعالی درخواست می شود فایلهای مورد نیاز خود را با استفاده از دستورالعمل ذیل تهیه نموده و حداکثر تا تاریخ 20 مهر 1400 به دبیرخانه کنگره ارسال فرمائید:

 

-          چنانچه خلاصه مقاله شما به عنوان پوستر شفاهی پذیرفته شده است: مدت زمان ارائه شما حداکثر 5 دقیقه می باشد. برای تهیه فایل ارائه پوستر شفاهی، ابتدا پوستر خود را در برنامه پاورپوینت و با استفاده از فرمت پیشنهادی کنگره که بر روی سایت قرار داده شده (جهت دانلود قالب پوستر شفاهی کلیک کنید) تهیه نمائید. برای ارائه شفاهی پوستر خود می توانید به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

 

1.     محتوای پوستر خود را حداکثر بصورت ۵ اسلاید پاورپوینت که حاوی تمامی اطلاعات لازم مربوط به پوستر یعنی: معرفی (Title، Author، Affiliation)، مقدمه (Introduction)، روش کار (Methods)، نتایج (Results)، نتیجه گیری (Conclusion)، می باشد را تهیه نمایید. سپس با استفاده از برنامه پاورپوینت، اسلایدهای خود را صداگذاری نموده (حداکثر 5 دقیقه) و بصورت فایل پاورپوینت صداگذاری شده آماده و به آدرس ایمیل phypha.media2@gmail.com ارسال نمایید. فرمت پیشنهادی برای اسلایدها بر روی سایت قرارداده شده است (جهت دانلود قالب پوستر شفاهی کلیک کنید).

2.     در این روش میتوانید بعد از تهیه فایل پوستر خود در برنامه پاورپوینت، با زوم (Zoom) کردن بر روی قسمتهای مختلف پوستر و ضبط صدای خود، فایل ویدیوئی پوستر شفاهی خود را تهیه نمائید.

3.     حتما توجه داشته باشید که هر دو فایل پاورپوینت و پاورپوینت صداگذاری شده را ارسال فرمایید.

 

 

با تشکر

دبیرخانه بیست و پنجمین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران


ورود اعضا
اخبار
گالری


پوستر
حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 1236
ماه جاری 31497
کل مراجعات 60667
دبیرخانه علمی: تهران، خیابان قدس، خیایان پورسینا، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده پزشکی، گروه فارماکولوژی
دبیر خانه اجرایی: مرکز نوآوران دانش (مهناد)
تلفن:88249775 یا 88271778 - 021 (10 خط)
09194821092 (واتس اپ و تماس)
رایانامه: Cong25@phypha.ir