صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
 News Archive 

نحوه ارائه مقالات پوستر

  

 ویژگی های مورد نیاز برای تهیه پوستر در چهارمین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران

   با توجه به برگزاری کنگره بصورت الکترونیکی به اطلاع میرساند

پس از تهیه پوستر در قالب پیشنهادی کنگره که بر روی سایت قرار داده شده است (جهت دانلود قالب پوستر کلیک کنید) فایل آن را در قالب jpg آماده نموده حداکثر تا تاریخ 20 مهر ماه و از طریق سایت با ورود به صفحه شخصی، در قسمت ارسال پوستر جهت نمایش و داوری پیوست نمایید. 

به دلیل تنوع در تهیه و طراحی پوسترها، کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران چارچوبی را بر اساس استانداردهای موجود، به صورت زیر پیشنهاد می نماید. از کلیه شرکت کنندگان در کنگره تقاضا می شود پوستر خود را در قالب چارچوب پیشنهاد شده تهیه نموده و از ارائه پوستر در قالب  غیرمعمول خودداری نمایند. 

    اندازه پوستر

با توجه به الكترونيكی بودن ارائه پوستر، طراحی پوستر به صورتLandscape و با اندازه های تعیین شده ای که در فایل پس فرض پوستر وجود دارد، طراحی شود.

محتوای پوستر:

-          عنوان مقاله باید همان عنوانی باشد که در خلاصه مقاله فرستاده شده، بوده است.

·        اسامی نویسنده (گان) در زیر عنوان و به ترتیب نام و نام خانوادگی درج شود. در زیر اسامی، آدرس نگارنده (گان) مشخص شده و نام ارئه دهنده پوستر به صورت Underline مشخص شود. بدیهی است گواهی شرکت و ارائه مقاله بصورت پوستر در کنگره، فقط برای ارائه دهنده صادر میگردد.

·        متن پوستر حاوی: خلاصه (Abstract) (دقیقا خلاصه ای که در کنگره به ثبت رسیده و داوری شده است،  مقدمه (Introduction)، روش کار (Methods)، نتایج (Results)، نتیجه گیری (Conclusion) و منابع (References) می باشد. در فایل پیش فرض پوستر، مکانهای مورد نظر برای هر یک از موارد فوق، مشخص شده است. متن پوستر با قلم Times New Romans اندازه متوسط تایپ شود و اصله خطوط 5/1 باشد.

·        مقدمه (Introduction) شامل طرح مساله، اهمیت و سوابق تحقیق به طور خلاصه و مختصر میباشد.

·        در قسمت روشها (Methods)، تنها به ذکر روش انجام تحقیق و آزمایشهای کلیدی کار تحقیقاتی خود اشاره کنید و از ذکر نام مواد خریداری شده، محل انجام آزمایش، مشخصات دستگاههای استفاده و ... خودداری کنید.

· در قسمت نتایج (Results)، نیازی به ارائه تمامی نتایج کار تحقیقاتی نیست و تنها به درج نتایج کلیدی و اصلی به صورت نمودار، شکل یا جدول اکتفا کنید.  از ذکر داده های بدیهی و ریز در نتایج خود بپرهیزید. عناوین جداول در بالا و عناوین تصاویر و نمودارها در پایین آنها خواهد آمد.

·     قسمت نتیجه گیری (conclusion) پوستر را بصورت فهرست وار (Bullet form) و خلاصه ذکر کنید و به نکات کلیدی حاصل از کار تحقیقاتی خود اختصاص دهید.

·  منابع مهمی که در نگارش پوستر از آن استفاده شده را در قسمت منابع (References) بصورت محدود، درج شود.

(جهت دانلود قالب پوستر کلیک کنید)

 

با تشکر

دبیرخانه بیست و پنجمین کنگره فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران


1400/7/13

ورود اعضا
اخبار
گالری


پوستر
حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 1236
ماه جاری 31497
کل مراجعات 60667
دبیرخانه علمی: تهران، خیابان قدس، خیایان پورسینا، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده پزشکی، گروه فارماکولوژی
دبیر خانه اجرایی: مرکز نوآوران دانش (مهناد)
تلفن:88249775 یا 88271778 - 021 (10 خط)
09194821092 (واتس اپ و تماس)
رایانامه: Cong25@phypha.ir